Szukaj rozmiarów

Wybierz rozmiar i grupę.

Kilka słów o nas


Firma AMBER powstała w 1994 roku, w Białymstoku. Jest to niewielka firma zatrudniająca około dziesięciu osób. Od początku swojej działalności zajmujemy się głównie produkcją odzieży dziecięcej i młodzieżowej, ale zaopatrujemy również przedsiębiorstwa w firmowe bluzy polarowe (wyprodukowane z wysokojakościowej polskiej dzianiny Shelter) oraz w odzież firmową dla pracowników.

W 2005 roku nasza firma wzięła udział w projekcie ZPORR dla mikroprzedsiębiorstw współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej. Otrzymaliśmy dofinansowanie, które pozwoliło nam zmodernizować park maszynowy oraz zakupić profesjonalne pralnice do dekatyzacji tkanin. Dało to nowe możliwości dla firmy – zwiększyła się wydajność i jakość produkowanych wyrobów; rozszerzył się asortyment produkcji. Dzięki profesjonalnym pralnicom mogliśmy wprowadzić na rynek nowe artykuły wyprodukowane z tkanin wymagających obróbki w końcowej fazie produkcji. W efekcie procesu dekatyzacji otrzymujemy odzież w rzeczywistym rozmiarze (proces obkurczania), miękką i przyjemną w kontakcie z ciałem.

Nasze wyroby są sprzedawane na terenie całego kraju. Dzięki różnorodności, wysokiej jakości naszych produktów i dobrej cenie, jesteśmy blisko naszych klientów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo bogaty asortyment odzieży sportowej: spodnie, ogrodniczki, bluzy, koszule sportowe. Oferta obejmuje również elegancką odzież wizytową na specjalne okazje (Komunie, uroczystości szkolne i rodzinne): koszule wizytowe, garniturki( spodnie i kamizelka), spódnice, sukienki, bluzki dziewczęce i inne.


Garniturki i koszule

Spodnie

Sukienki i spódnice

 
 
Home O nas Oferta Sklep Współpraca Kontakt | Odzież reklamowa Zaścianki ul. Modrzewiowa 75 15-521 Białystok
+48(85)74 18 801
Copyright © 2011 Amber